- Kurtki
- Guess Originals
- Guess Originals Metallic Chore Jacket Go Metallic Blue
Kurtka Guess Originals Metallic Chore Jacket
Go Metallic Blue
Darmowa dostawa
Podobne produkty
Guess Originals Metallic Chore Jacket w kolorze Go Metallic Blue
Dodaj charakteru swojej odzieży wierzchniej dzięki Guess Originals Metallic Chore Jacket — odważnemu, a zarazem ponadczasowemu modelowi wykonanemu z sztywnego denimu z efektownym metalicznym wykończeniem.
Wykonana z połączenia 58% poliestru i 42% wiskozy/rayonu, ta kurtka gwarantuje trwałość i komfort. Dzięki uniwersalnemu krojowi świetnie sprawdzi się jako warstwa wierzchnia do codziennych stylizacji, wprowadzając odrobinę metalicznego blasku do Twojej garderoby.
Niezależnie od tego, czy wybierasz się na luźne wyjście, czy chcesz zrobić wrażenie, Guess Originals Metallic Chore Jacket to stylowy i praktyczny dodatek do Twojej szafy.

Materiały
Model
Szczegóły
Guess Originals jako most między złotą erą lat 90. a współczesnym kultem streetwearu
Marka Guess Originals w portfolio Queens stanowi unikalne połączenie historycznego archiwum i progresywnej miejskiej mody. Ta linia nie dąży jedynie do kopiowania trendów; jej misją jest ożywienie najbardziej ikonicznych momentów, które zdefiniowały estetykę końca ubiegłego wieku, i osadzenie ich w nowoczesnym kontekście. Guess Originals definiuje kategorię heritage streetwearu, gdzie dominują wyraziste logo, luźne kroje oraz specyficzna paleta kolorów, która niesie w sobie niezapomniany klimat kalifornijskiej wolności. Dziś jest poszukiwana przez osoby, które w wieku trzydziestu pięciu lat pragną przywrócić do swojej garderoby kawałek młodości, jednak z wymaganiami dotyczącymi premium materiałów i współczesnych standardów wykonania.
Z archiwów Los Angeles do pierwszej ligi nowoczesnych kolaboracji
Fundamentem Guess Originals jest głęboka inspiracja oryginalnymi szkicami z lat 80. i 90. – ery, w której Guess był nieodłączną częścią popkultury, MTV i ówczesnej sceny rapowej. W Queens tę linię cenimy przede wszystkim za jej zdolność do kuratorskiego wyboru tego, co najlepsze z przeszłości. Marka zyskała sławę dzięki swoim ekskluzywnym kolaboracjom (np. z artystami takimi jak A$AP Rocky), które potrafiły przekształcić klasyczną prążkowaną koszulkę czy oversized dżinsową kurtkę w obiekt globalnej pożądania.
Tajemnica sukcesu Guess Originals tkwi w autentyczności detali. W przeciwieństwie do głównej linii, Originals koncentruje się na specyficznych elementach "vintage": od użycia starszych wersji logo, przez masywniejsze tkaniny, aż po kroje, które są naturalnie luźniejsze (boxy fit). To marka dla społeczności, która rozumie modę jako wyraz kulturowego stanowiska i która wie, że prawdziwy styl nie musi podążać za mikrotrendami, ponieważ sam wywodzi się z solidnych historycznych fundamentów.
Wizualna tożsamość i filary kolekcji Guess Originals
To, co w kolekcji Guess Originals w naszej ofercie najbardziej wyróżniamy, to zabawa połączona z materiałową rzetelnością. Każdy element został zaprojektowany tak, aby stać się centralnym punktem stylizacji. Do kluczowych elementów kolekcji należą:
- Oversized bluzy i koszulki: Charakterystyczne wysokogramażowe materiały (heavyweight cotton), które gwarantują, że element nie straci swojego kształtu nawet po latach noszenia.
- Ikoniczne paski (Striped Tees): Graficzny kod, który stał się synonimem Guess Originals i nadaje stylizacji natychmiastowy retro akcent.
- Raw & Stonewashed Denim: Dżins z specyficznymi praniami, które wiernie naśladują oryginalne vintage elementy z archiwów w Los Angeles.
- Ekskluzywne branding: Haftowane logo i detale, które nawiązują do pierwotnych manufakturowych korzeni marki.
W ramach oferty Queens rekomendujemy łączenie Guess Originals z nowoczesnymi technicznymi sneakersami, aby stworzyć interesujący kontrast między retro stylem a współczesnością. To inwestycja w kolekcjonerskie elementy, które zachowają swoją wartość i styl niezależnie od upływu czasu. Wybierz swój element od Guess Originals w Queens i stań się częścią dziedzictwa, które nauczyło świat kochać paski i ikoniczne logo z pytajnikiem.
| Sposób dostawy | Cena | Dni dostawy |
|---|---|---|
| DPD PP | Od 2 zł | od poniedziałku 3.8.2026 |
| FedEx | Od 60 zł | jutro 31.7.2026 |
| Paczkomaty | Od 2 zł | od poniedziałku 3.8.2026 |
| Kurier InPost | Od 2 zł | od poniedziałku 3.8.2026 |
| GLS PL | Od 15 zł | od poniedziałku 3.8.2026 |
| DPD PL | Od 2 zł | od poniedziałku 3.8.2026 |
Co jeśli buty nie będą pasować?
Jeśli otrzymasz niewłaściwy rozmiar, z przyjemnością pomożemy Ci uzyskać właściwy. Odwiedź naszą stronę zwrotów. Więcej informacji
Jak zwrócić produkt?
Zapoznaj się z warunkami i procedurą zwrotu, w której znajdziesz wszystkie instrukcje. Więcej informacji
Inne produkty Guess Originals
Podobne kategorie
- Queens
- Kurtki
- Ubrania
- Męskie Ubrania
- Rabaty
- Kurtki i płaszcze
- Ostatnia szansa
- Prezenty dla mężczyzn
- Prezenty
- Prezenty powyżej 460zł
- Mężczyźni
- Kurtki i płaszcze męskie
- Moda męska - zniżki
- Moda męska - Ostatnia szansa
- Odzież męska - Rabaty
- ALL
- Jackets and Coats
- Winter season
- Kurtki męskie
- HOT SUMMER EXTRA SALE
- TH, CK, Guess EXTRA OFFER
- Summer Sortiment Selection
- FRENCH DAYS
- DNI QUEENS
- Streetwear